פרופיל חברה

 

gil-tayar-odot-midחברת גיל תייר הוקמה בשנת 2005 על מנת לתת ללקוחותינו קורת גג אחת בה ניתן לקבל מענה מלא, כולל ומושלם לכל צרכיהם בתחום התכנון, הביצוע ותחזוקת גנים ומתקני משחק באשר הם. החברה חולשת על כל שרשרת הביצוע משלב התכנון – אפיון מוקפד ויצירתי, דרך שלב ביצוע הפרויקט על כל מרכיביו ועד לליווי תחזוקת הפרויקט, הרבה אחרי שמרכיבי השונים זמינים לספק איכות חיים וחיוך לאוכלוסייה שלמען שימור איכות חייה הגבוהה נועדו, תוך הקפדה ועמידה בתקנים המחמירים ביותר בתעשייה.
חברת גיל תייר הינה החברה הבלעדית בישראל שלה תו תקן רשמי לייצור ואספקת חול גנים תקני, כנדרש על פי תקן ישראלי 1498 למתקני משחק וחול , אשר מסדיר את השלמת הגן מבחינה בטיחותית.

במרוצת השנים הצלחנו לשמח ולשפר את את איכות חייהם של מאות משפחות אב בישראל על ידי תכנון, התקנה ותחזוקה של אלפים רבים של אתרים במדינת ישראל, לאורכה ולרוחבה, על ידי מחויבות בלתי נלאית להביא ולייצר ערך מוסף לכל לקוחותינו, הישירים והעקיפים, ערך מוסף שמתבטא בבטיחות, בפונקציונאליות, ביצירתיות ובסוף היום – ברגע של אושר לילד על נדנדה בשמש.

תחת קורת גג אחת, חברתנו מרכזת ומסנכרנת את חמשת הפעילויות הבאות:
מחלקת תכנון ופיתוח: העוסקת בפיתוח, בתכנון, בייבוא ובייצור מתקני משחק וריהוט רחוב ברמה הגבוהה ביותר.
מחלקת תכנון והקמת גנים: העוסקת בתכנון ובהקמת גנים, לרבות אספקה והתקנה בפועל של מתקני המשחק.
מחלקת תשתיות: העוסקת בכל מגוון פעולות הפיתוח – החל מחול, דרך דשא סינטטי תקני, גומי, שומשומית, כולל כל שלל עבודות ההכנה.
מחלקת תחזוקת גנים: העוסקת בכל מגוון המשימות הכרוכות בהבאת גנים לעמידה בתקנים המחויבים בחוק ותחזוקתם באופן שישמר
מחלקת סינון וחיטוי: העוסקת בסינון וחיטוי חצרות מתקני משחק וגני ילדים ובפרט, תחזוקת חול המומלצת על בסיס רבעוני.

מיום ייסודנו גדלנו מפעילות של אדם אחד עם חזון לקבוצה גדולה החולשת על אחריות רבה להנאתם ואיכות חייהם של ציבור גדול את בטיחות ובטחון המשתמשים ואת הנאתם המלאה מהמוצר. מאוד, בזכות מרכיב אחד מעל כל סיבה אחרת: התובנה והמחויבות לערך הסופי ללקוחותינו, בכל מחיר.
אנחנו מזמינים גם אותך להימנות על קבוצת לקוחותינו הדגולה שבחרה לסמוך עלינו, ולהתנסות בחוויה אחרת..

תעודות והסמכות